Used Cars - Drupal Car Theme (9.1.0) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: None
jv: Nihil

en: Help
jv: Pitulungan

en: Core
jv: Inti

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Text color
jv: Warna tèks

en: Link color
jv: Warna tautan

en: Featured
jv: Fitur

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Main menu
jv: Menu utama

en: Shortcut icon settings
jv: Setèlan ikon sidhatan

en: wide
jv: āmbā

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Secondary menu
jv: Menu keloro

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro

en: Main background
jv: Latar utama

en: Sidebar background
jv: Latare sidebar

en: Footer background
jv: Latare footer

en: Title and slogan
jv: Judhul lan sesanti
