Used Cars - Drupal Car Theme (9.1.0) - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Content
lt: Turinys

en: None
lt: Joks

en: Help
lt: Pagalba

en: Core
lt: Branduolys

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Messages
lt: Žinutės

en: Red
lt: Raudona

en: White
lt: Baltas

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Orange
lt: Oranžinė

en: Featured
lt: Svarbus

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Shortcut icon settings
lt: Trumpinio ikonos nuostatos

en: wide
lt: platus

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Main background
lt: Pagrindinis fonas

en: Footer background
lt: Poraštės fonas

en: Title and slogan
lt: Pavadinimas ir šūkis

en: Footer first
lt: Pirma poraštė

en: Footer second
lt: Antra poraštė

en: Footer third
lt: Trečia poraštė

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Footer fourth
lt: Ketvirta poraštė

en: Footer fifth
lt: Penkta poraštė
