Used Cars - Drupal Car Theme (9.1.0) - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Content
lv: Saturs

en: None
lv: Nav

en: Help
lv: Palīdzība

en: Core
lv: Kodols

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Red
lv: Sarkans

en: White
lv: Balts

en: Link color
lv: Saišu krāsa

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Green
lv: Zaļš

en: Blue
lv: Zils

en: Featured
lv: Eksponētais

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: mobile
lv: mobilā

en: Shortcut icon settings
lv: Īsinājumikonu iestatījumi

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla

en: Main background
lv: Vispārējais fons

en: Sidebar background
lv: Sānu joslas fons

en: Footer background
lv: Kājenes fons

en: Title and slogan
lv: Nosaukums un sauklis

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne
