Used Cars - Drupal Car Theme (9.1.0) - en to uk translation catalogue (51 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Slideshow
uk: Слайд-шоу

en: Content
uk: Вміст

en: None
uk: Немає

en: Help
uk: Довідка

en: Core
uk: Ядро

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Basic settings
uk: Основні налаштування

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Lines
uk: Рядки

en: Red
uk: Червоний

en: White
uk: Білий

en: Link color
uk: Колір посилання

en: News
uk: Новини

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Green
uk: Зелений

en: Blue
uk: Синій

en: Orange
uk: Помаранчевий

en: Featured
uk: Пов’язане

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: YouTube URL
uk: Посилання YouTube

en: Main menu
uk: Головне меню

en: mobile
uk: мобільний

en: Shortcut icon settings
uk: Налаштування іконки сайту

en: wide
uk: широкий

en: Blog Post
uk: Допис блоґу

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Typography
uk: Типографіка

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель

en: Main background
uk: Основне тло

en: Sidebar background
uk: Фон бічної панелі

en: Footer background
uk: Тло нижнього колонтитулу

en: Title and slogan
uk: Заголовок і гасло

en: Light Green
uk: Світло-зелений

en: Footer first
uk: Перший нижній колонтитул

en: Footer second
uk: Другий нижній колонтитул

en: Footer third
uk: Третій нижній колонтитул

en: Primary menu
uk: Первинне меню

en: Footer fourth
uk: Четвертий нижній колонтитул

en: Select Pattern
uk: Виберіть шаблон

en: Header background top
uk: Верхня частина фону верхнього колонтитулу

en: Pinterest URL
uk: URL мережі Pinterest

en: Noise
uk: Шум

en: narrow
uk: вузький

en: Footer fifth
uk: П’ятий нижній колонтитул
