User Action Log (1.0.1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Reset
bg: Рестартирай

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: Page
bg: Страница

en: Operation
bg: Действие

en: Apply
bg: Търси
