User Action Log (1.0.1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Reset
eu: Garbitu

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: Created
eu: Sortua

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Entity
eu: Entitatea

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
