User Action Log (1.0.1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ
