User Action Log (1.0.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Email
ku: ئیمێل

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Page
ku: پەڕە

en: Operation
ku: کردار
