User Action Log (1.0.1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Page
oc: Pagina

en: Operation
oc: Operacion

en: Sort by
oc: Triar per

en: Entity
oc: Entitat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Bundle
oc: Paquet

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
