User Action Log (1.0.1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Reset
pl: Resetuj

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Page
pl: Strona

en: Desc
pl: Malejąco

en: Operation
pl: Czynność

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Entity
pl: Encja

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Entity id
pl: Identyfikator obiektu

en: The user on which the log entry as written.
pl: Użytkownik, do którego dopisano wpis do dziennika.

en: Date when the event occurred.
pl: Data wystąpienia wydarzenia.
