User Action Log (1.0.2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ast: Reafitar

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: Page
ast: Páxina

en: Operation
ast: Operación
