User Action Log (1.0.2) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Reset
da: Gendan

en: User
da: Bruger

en: Email
da: E-mail

en: Created
da: Oprettet

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: Operation
da: Handling

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Entity type
da: Entity-type

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende

en: Entity id
da: Entity ID

en: The user on which the log entry as written.
da: Brugeren som genererede loglinjen.

en: Date when the event occurred.
da: Dato hvor hændelsen opstod.
