User Action Log (1.0.2) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Reset
et: Tühista

en: User
et: Kasutaja

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: Page
et: Lehekülg

en: Desc
et: Kahanev

en: Operation
et: Operatsioon

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Entity
et: Olem

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundle
et: kogum

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: The user on which the log entry as written.
et: Logikandega seotud kasutaja.

en: Date when the event occurred.
et: Sündmuse toimumise kuupäev.
