User Action Log (1.0.2) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: ID
hi: आईडी

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Email
hi: ईमेल

en: Created
hi: निर्मित

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Desc
hi: अवरोही

en: Operation
hi: काम

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Entity
hi: इकाई

en: Apply
hi: लागू करें

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: Bundle
hi: पोटली

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
