User Action Log (1.0.2) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Reset
ja: リセット

en: User
ja: ユーザー

en: Email
ja: メール

en: Created
ja: 作成

en: Page
ja: ページ

en: Desc
ja: 降順

en: UID
ja: ユーザーID

en: Operation
ja: 操作

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Entity
ja: エンティティ

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Bundle
ja: バンドル

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Entity id
ja: エンティティ id

en: The user on which the log entry as written.
ja: ログエントリーが記録された際のユーザー。

en: Date when the event occurred.
ja: イベントが発生した日時。
