User Action Log (1.0.2) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Reset
lv: Attīrīt

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: Page
lv: Lapa

en: Desc
lv: Dilst.

en: Operation
lv: Operācija

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Entity
lv: Entītija

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
