User Action Log (1.0.2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
