User Action Log (1.0.2) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Bundle
ps: بنډل

en: - All -
ps: - ټول -
