User Action Log (1.0.3) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Operation
ar: عملية

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Entity
ar: الكيان

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundle
ar: الحزمة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي

en: Date when the event occurred.
ar: تاريخ وقوع الحدث
