User Action Log (1.0.3) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: User
cs: Uživatel

en: Email
cs: E-mail

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Page
cs: Stránka

en: Desc
cs: Sestupně

en: Operation
cs: Operace

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
