User Action Log (1.0.3) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Reset
fi: Palauta

en: User
fi: Käyttäjä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Created
fi: Luotu

en: Page
fi: Sivu

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Apply
fi: Käytä

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundle
fi: Paketti

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Master
fi: Isäntä

en: Entity id
fi: Entiteetin ID

en: The user on which the log entry as written.
fi: Käyttäjä jota koskien lokimerkintä kirjoitettiin.

en: Date when the event occurred.
fi: Päivämäärä jolloin tapahtuma tapahtui.
