User Action Log (1.0.3) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Reset
hr: Poništi

en: User
hr: Korisnik

en: Email
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: Operation
hr: Operacija

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Asc
hr: Uzlazno
