User Action Log (1.0.3) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Reset
ro: Resetează

en: User
ro: Utilizator

en: Email
ro: email

en: Created
ro: Creat

en: Page
ro: Pagina

en: Desc
ro: Descendent

en: Operation
ro: Operație

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Entity
ro: Entitate

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundle
ro: Pachet

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: The user on which the log entry as written.
ro: Utilizatorul pentru care a fost scrisă intrarea de jurnal.

en: Date when the event occurred.
ro: Data la care a avut loc evenimentul.
