User Action Log (1.0.3) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет
