User Action Log (1.0.3) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Reset
sv: Återställ

en: User
sv: Användare

en: Email
sv: E-post

en: Created
sv: Skapad

en: Page
sv: Sida

en: Desc
sv: Fallande

en: Operation
sv: Funktion

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Entity
sv: Objekt

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Entity id
sv: ID-nummer för objekt

en: The user on which the log entry as written.
sv: Användaren för vilken logginlägget skrevs för.

en: Date when the event occurred.
sv: Datum då händelsen inträffade.
