User Action Log (1.0.3) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Reset
ta: மீளமை

en: User
ta: பயனர்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Page
ta: பக்கம்

en: Operation
ta: செயல்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Entity
ta: உருப்படி

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Bundle
ta: பொதி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
