User Action Log (1.0.4) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: User
de: Benutzer

en: Email
de: E-Mail

en: Created
de: Erstellt

en: Page
de: Seite

en: Desc
de: Absteigend

en: Operation
de: Aktion

en: Sort by
de: Sortieren nach

en: Entity
de: Entität

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: uid
de: UID

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: Bundle
de: Subtyp

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Entity id
de: Entitäts-ID

en: The user on which the log entry as written.
de: Der Benutzer, für den der Protokolleintrag erzeugt wurde.

en: Date when the event occurred.
de: Der Zeitpunkt des Ereignisses.
