User Action Log (1.0.4) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: User
id: Pengguna

en: Created
id: Dibuat

en: Page
id: Halaman

en: Operation
id: Operasi

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Entity
id: Entitas

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Bundle
id: Bundel

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
