User Action Log (1.0.6) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Reset
gl: Reiniciar

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: Page
gl: Páxina

en: Operation
gl: Operación

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
