User Agent Class (8.x-4.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Exclude
el: Εξαίρεση

en: Selected
el: Επιλεγμένο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Class
el: Κλάση

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: About
el: Περί
