User Agent Class (8.x-4.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Exclude
fi: Jätä pois

en: Selected
fi: Valittu

en: Custom
fi: Oma

en: Class
fi: Luokka

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: About
fi: Tietoja
