User Agent Class (8.x-4.2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: ID
hi: आईडी

en: Exclude
hi: बाहऱ कऱना

en: Selected
hi: चुना गया

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: About
hi: के बारे में
