User Agent Class (8.x-4.5) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: ID
ps: پېژند

en: Selected
ps: غوره شوي

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: About
ps: په اړه
