User Agent Class (8.x-4.5) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Exclude
pt: Excluir

en: Selected
pt: Selecionado

en: Custom
pt: Personalizado

en: Class
pt: Classe

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: User Agent
pt: Agente do usuário

en: About
pt: Sobre

en: User agent settings
pt: Configurações do User-Agent

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.
