User Agent Class (8.x-4.6) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Exclude
gl: Excluír

en: Selected
gl: Seleccionado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Class
gl: Clase

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: About
gl: Información
