User Agent Class (8.x-4.6) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Exclude
ru: Исключить

en: Selected
ru: Выбрано

en: Custom
ru: Собственная

en: Class
ru: Класс

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: User Agent
ru: Программа пользователя

en: About
ru: Информация

en: User agent settings
ru: Настройки <strong>User agent</strong>

en: Add Device
ru: Добавить устройство

en: Label for the Device.
ru: Метка для устройства
