User Agent Class (8.x-4.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Selected
ro: Selectat

en: Custom
ro: Personalizat

en: Class
ro: Clasă

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: About
ro: Despre
