User Agent Class (8.x-4.6) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Exclude
ta: விலக்கி

en: Selected
ta: தெரிவு செய்யப்பட்டது

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: About
ta: பற்றி
