User Agent Class (8.x-4.6) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Exclude
tr: Çıkar

en: Selected
tr: Seçili

en: Custom
tr: Özel

en: Class
tr: Sınıf

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: About
tr: Hakkında
