User Agent Class (8.x-5.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: ID
ar: المعرف ID

en: Exclude
ar: إقصاء

en: Selected
ar: محدد

en: Custom
ar: مخصص

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: About
ar: حول
