User Agent Class (8.x-5.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Exclude
jv: Kejābā

en: Selected
jv: Kepilih

en: Custom
jv: Kostum

en: About
jv: Ngenani
