User Agent Class (8.x-5.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: ID
th: ไอดี

en: Exclude
th: ไม่รวม

en: Selected
th: ถูกเลือก

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: About
th: เกี่ยวกับ
