User Agent Class (8.x-5.2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: ID
fa: شناسه

en: Exclude
fa: استثنا

en: Selected
fa: انتخاب شده

en: Custom
fa: سفارشی

en: Class
fa: کلاس

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: About
fa: درباره
