User Agent Class (8.x-5.2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Exclude
bo: ཚུད་མི་དགོས་པ

en: Selected
bo: བདམས་ཟིན་པ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: About
bo: གསལ་བཤད
