User Agent Class (8.x-5.2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Selected
kn: ಆರಿಸಲಾದ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Class
kn: ವರ್ಗ

en: About
kn: ಕುರಿತು
