User Agent Class (8.x-5.2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: Selected
sk: Zvolené

en: Custom
sk: Vlastná

en: Class
sk: Trieda

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: About
sk: Informácie o

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
