User Agent Class (8.x-5.1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Exclude
uk: Вилучити

en: Selected
uk: Вибране

en: Custom
uk: Власний

en: Class
uk: Клас

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: About
uk: Про модуль

en: User agent
uk: User Agent

en: Opera
uk: Опера

en: Device
uk: Пристрій

en: Chrome
uk: Хром

en: User agent settings
uk: Налаштування "User agent"

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
