User Agent Class (8.x-6.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Selected
be: Выбраны

en: Custom
be: Паводле настроек

en: About
be: Аб
