User Agent Class (8.x-6.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Label
sl: Oznaka

en: Selected
sl: Izbrano

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: About
sl: O modulu
