User Agent Class (8.x-6.1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Exclude
fr: Exclure

en: Selected
fr: Sélectionné

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Class
fr: Classe

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: About
fr: À propos

en: content @type: deleted @label.
fr: Contenu @type : @label supprimé.
